Kahramanin Yolculugu; Ucretsiz Atolye Calismasi

Joseph Campbell ve eserleri hakkındaki foruma hoş geldiniz. Bu forumda tartışmaları tartışabilir ve tartışmalara katılabilirsin. Burada, Joseph Cambell'in bakış açısından, Anadolu'nun tüm dilleri ve efsaneleri hakkında konuşmak için açık bir zihinle bir araya geliriz. Kendinize olduğu gibi katkıda bulunmaktan çekinmeyin.

Moderator: Ercan2121

Locked
self
Associate

Kahramanin Yolculugu; Ucretsiz Atolye Calismasi

Post by self »

Merhaba,

Kahramanın Sonsuz Yolculuğu yaşamımı değiştiren iki kitaptan birisi. Kitaptaki temel adımları psikolojik bir uyarlama ve bazı tekniklerle birleştirerek daha iyi yaşamak isteyen insanlara yaklaşık bir yıldır ücretsiz bir atölye çalışması sunuyorum. 2 saatlik bu ücretsiz çalışma her sınıf, statü ve meslekten insana açık. Neden derseniz... Yaşamımda zorlandığım birçok aşamada insanların da takıldığını ve değişmek istediklerini fakat "Nasıl" yapacaklarını bilmediklerini gördüm.

Bir psikolog olarak bir yılda 1500'den fazla insana ulaşan bu fikirler sayesinde öğrenciler yaşam amaçlarını keşfedebiliyor, işadamları hedeflerine odaklanabiliyor veya ev hanımları imgeleme ve aktif hayal gücü uygulamalarını kişisel gelişimleri için kullanabiliyorlar. Buarda sürekli geliştirdiğim bu kısa çalışmaya insanlar devam edebilsin diye bir de ücretsiz uygulama CDsi ekledim.

Kahramanın Yolculuğu uygulamalı ekitabını buradan [url]http://bit.ly/1KvvcLh[/url] indirebilir ve atölye çalışmasına buradan [url]http://bit.ly/1MkJnH0[/url] katılabilirsin.

Sevgiler,
Psk. Hasan Arslan

Ercan2121
Associate

Post by Ercan2121 »

Hoşgeldin Self;
Müsadenle iletini daha kolay okunsun diye edit edeceğim :-)

Ercan2121
Associate

Post by Ercan2121 »

Şuan sitede bazı teknik sorunlar sözkonusu
ve galiba editing mümkün olmuyor. Bakalım,
nasıl halledeceğiz?
Tekrar hoşgeldin :D

Locked